top of page

Kariéra

Hledáme nové kolegy a kolegyně do našeho týmu. Baví vás účetnictví a daně? Pečlivost, důslednost i trpělivost jsou vaší doménou a umíte navazovat dlouhodobé vztahy? Podívejte se na naši aktuální nabídku volných míst a v případě zájmu zašlete svůj životopis společně s motivačním dopisem. 

Do našeho rodinného kolektivu přijímáme zkušené profíky i nováčky v oboru. Nabízíme pozice také pro čerstvé absolventy SŠ a VŠ. V rámci Harnol & Partners dbáme na vysoké standardy a zakládáme si na našem complience programu. Proto nastavujeme směrnice a školíme si vlastní profesionály. Naučíme vás vše, co jste dosud neznali. 

  • FINANČNÍ ÚČETNÍ
    Co vás čeká Samostatné vedení účetnictví přiděleným klientům, zpracování daňových přiznání, tvorba reportů, spolupráce na zefektivnění procesů, účetní a daňové poradenství, spolupráce na auditech. Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít SŠ nebo VŠ alespoň základní znalost účetnictví a daní (DPH, DPPO) pečlivost, samostatnost, komunikativnost znalost MS Office (zejména Excel) Výhodou bude, pokud komunikujete v cizím jazyce (angličtina, polština, němčina) budete přicházet s nápady na zlepšení procesů, mít proaktivní přístup máte praxi s vedením účetnictví máte zkušenost s Helios Orange nebo se systémem SAP Co vám můžeme nabídnout práci na plný úvazek, příp. zkrácený úvazek / brigádu pro studenty VŠ úvodní zaškolení a pravidelná školení zaměstnanecké benefity a firemní akce možnost profesního růstu mladý přátelský kolektiv místo pracoviště: Praha 4 Pokud vás tato pozice zaujala, pošlete nám svůj životopis.
  • MZDOVÁ ÚČETNÍ -  SK LEGISLATIVA
    Co vás čeká práce v kanceláři zadávání dat do mzdového softwaru komunikace s kolegy a klienty zpracování mezd dle slovenské legislativy vystavování potvrzení a archivace dokumentů, příp. další administrativní činnosti. Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít ukončené středoškolské vzdělání zájem o oblast mezd, personalistiky a daní pečlivost, komunikativnost, smysl pro detail uživatelskou znalost MS Office (zejména Excel) plynulou slovenštinu Výhodou bude, pokud máte již předchozí zkušenosti se zpracováním mezd dle české nebo slovenské legislativy budete přicházet s nápady na zlepšení procesů, mít proaktivní přístup umíte a nebojíte se komunikovat v cizích jazycích Co vám můžeme nabídnout zajímavou práci, kde se naučíte mnoho nového úvodní zaškolení a pravidelná interní a externí školení možnost profesního růstu zaměstnanecké benefity (stravenky, sick days, Multisport) a firemní akce pružnou pracovní dobu mladý přátelský kolektiv, kde nám záleží na vztazích s klienty i uvnitř firmy místo pracoviště: Praha 4, Lhotka; pracovní cesty na Slovensko Pokud vás tato pozice zaujala, pošlete nám svůj životopis.
  • ASISTENTKA MZDOVÉ ÚČETNÍ - CZ LEGISLATIVA
    Co vás čeká práce v kanceláři zadávání dat do mzdového softwaru komunikace s kolegy a klienty plnění přidělených úkolů v rámci vedení mezd pro klienty, spolupráce na zpracování mezd, tvorba reportů, spolupráce na zefektivnění procesů vystavování potvrzení a archivace dokumentů, příp. další administrativní činnosti. Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít ukončené středoškolské vzdělání zájem o oblast mezd, personalistiky a daní pečlivost, komunikativnost, smysl pro detail uživatelskou znalost MS Office (zejména Excel) Výhodou bude, pokud máte již předchozí zkušenosti se zpracováním mezd dle české legislativy budete přicházet s nápady na zlepšení procesů, mít proaktivní přístup umíte a nebojíte se komunikovat v cizích jazycích Co vám můžeme nabídnout dlouhodobou brigádu úvazek dle Vašich časových možností úvodní zaškolení a pravidelná interní a externí školení možnost profesního růstu zaměstnanecké benefity (stravenky, Multisport) a firemní akce mladý přátelský kolektiv, kde nám záleží na vztazích s klienty i uvnitř firmy místo pracoviště: Praha 4, Lhotka Pokud vás tato pozice zaujala, pošlete nám svůj životopis.
bottom of page